• Read article
  1344_4040_500
  0

  17 i 18.08.2019

  Uprzejmie informujemy, iż po raz pierwszy od 23 lat przychodnia będzie zamknięta w sobotę i niedzielę 17-18.08.2019r. Za utrudnienia przepraszamy.
 • Read article
  krokusy
  0

  Dr Lipowska

  Po zimowo-jesiennym urlopie, od 1 kwietnia doktor Lipowska wraca do pracy. Na początek będzie przyjmować pacjentów w poniedziałki w godzinach 15:00 – 20:00. Obiecuje z czasem pracować więcej. Bez zmian, konsultacje okulistyczne przeprowadza również w inne dni, po wcześniejszym […]
 • Read article
  Visual_Eye_Chart_for_Kids_01
  0

  Okulista psi, koci i nie tylko

  Oferujemy pełną diagnostykę, specjalistyczny sprzęt i fachową opiekę nad pacjentami okulistycznymi. Zapewniamy leczenie zachowawcze oraz chirurgiczne. Na wizyty okulistyczne prosimy umawiać się telefonicznie. Okulistyką zajmuje się lek.wet Oliwia Lipowska.
 • Read article
  clark5himalaya
  0

  Niedziela 9.09.2018

  W niedzielę 9 września wyjątkowo nasza Przychodnia będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.
 • Read article
  kontakt
  0

  Wizyty

  Dla Państwa wygody i komfortu prosimy o wcześniejsze telefoniczne umawianie się na wizytę do konkretnego lekarza. Dziękujemy!
 • Read article
  dog as a nurse with stethoscope
  0

  Konsultacje okulistyczne i kardiologiczne

  W dniach 26-27 listopada 2016 w naszej przychodni odbędą się konsultacje kardiologiczne i okulistyczne, tradycyjnie przeprowadzane przez Panią Doktor Magdalenę Garncarz i Pana Doktora Jacka Garncarza. Zapraszamy!!! Zapisy pod numerem telefonu : 22 858 80 62
 • Read article
  migotkaa
  0

  Gabinet okulistyczny

  Czy oczy mojego pupila są zdrowe?? Jeśli w tej kwestii mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do Emvetu na badanie okulistyczne.  
 • Read article
  slide3
  0

  Co wiesz o otyłości zwierząt?

  Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji www.otylosczwierzat.pl Chcesz dowiedzieć się więcej o prawidłowym żywieniu psów i kotów przyjdź w kwietniu do przychodni Emvet .
 • Read article
  logo
  0

  Ekologiczne produkty Beco Pets

    Wyprodukowane z naturalnych, odnawialnych i pochodzących z recyklingu materiałów produkty Beco Pets od dziś są dostępne w naszym sklepiku.
 • Read article
  akcja
  0

  Akcja Sterylizacja 2016

  Jak co roku nasza przychodnia bierze udział w ogólnopolskiej Akcji Sterylizacji Zwierząt. Jest to okazja by poddać swojego pupila zabiegowi sterylizacji w preferencyjnej cenie. Głównym celem akcji jest ograniczenie nadmiernego rozmnażania się zwierząt, zwłaszcza niechcianych i bezdomnych. Akcja trwa […]