• Read article
  weterynarz-tychy-emvet
  0

  Diagnostyka rtg

  Rozwijamy się! W kwietniu zamontowalismy nowoczesny i specjalistyczny system do zdjęć RTG. Bedziemy mogli szybciej i dokładniej diagnozować pacjentów.
 • Read article
  kleszcz
  0

  Sezon kleszczowy

  Sezon kleszczowy trwa w najlepsze. Pamiętajmy o odpowiedniej profilaktyce przeciwkleszczowej dla naszych czworonogów.
 • 0

  Wizyty

  Prosimy o telefoniczne umawianie wizyt i konsultacji.  Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiednio zaplanować pracę i zapewnić Państwu i Waszym Zwierzętom komfort oraz najlepszą jakość usług.   
 • Read article
  cdc-w9KEokhajKw-unsplash-800x450
  0

  JAK PRACUJEMY

  Od 1.11 wracamy do systemu pracy z początku pandemii. Obowiązuje przerwa techniczna od 13:45 do 14:15. Zmiany lekarzy widoczne w grafiku na ten moment nie obowiązują, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny przed każdą wizytą w przychodni.
 • Read article
  zalecenia-1
  0

  Zalecenia dla właścicieli zwierząt odwiedzających przychodnię.

 • Read article
  uwaga_img
  0

  Tymczasowa zmiana godzin pracy!!

  Kochani, w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną, będziemy pracowali krócej: Poniedziałek – piątek : 10:00-18:00 Sobota 9:00 – 13:00 Niedziela NIECZYNNE. Jesteśmy świadomi, że część z Państwa nadal normalnie pracuje. Dlatego w razie zaistniałej potrzeby telefonicznie będziemy […]
 • Read article
  uwaga_img
  0

  Drodzy Klienci!!

  W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, i w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo w najbliższym czasie będziemy pracować stosując się do poniższych zasad: -Pacjenci będą przyjmowani tylko po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. -wizyty nieistotne dla zdrowia zwierzęcia będą odkładane na […]
 • 0

  Dyżury dr Lipowska

  Od stycznia dr Lipowska przyjmuje w następujących godzinach: poniedziałek – 14-20 środa 9-14 czwartek 9-14 piątek 14-20 Zachęcamy do wcześniejszego telefonicznego umawiania się na wizyty:)
 • Read article
  1344_4040_500
  0

  17 i 18.08.2019

  Uprzejmie informujemy, iż po raz pierwszy od 23 lat przychodnia będzie zamknięta w sobotę i niedzielę 17-18.08.2019r. Za utrudnienia przepraszamy.
 • Read article
  krokusy
  0

  Dr Lipowska

  Po zimowo-jesiennym urlopie, od 1 kwietnia doktor Lipowska wraca do pracy. Na początek będzie przyjmować pacjentów w poniedziałki w godzinach 15:00 – 20:00. Obiecuje z czasem pracować więcej. Bez zmian, konsultacje okulistyczne przeprowadza również w inne dni, po wcześniejszym […]